Los Serrano forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano forum

DOBRODOSLI NA FORUM O PORODICI SERRANO...REGUJTE SE I ZABAVITE SE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najgluplji stihovi...po vama su....

Ići dole 
+2
MILICA
aFRIKA
6 posters
AutorPoruka
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 4:00 am

Ovde komentarisite stihive ili same pesme odredjenih pevaca....! pozz!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 4:03 am

JOJ...Pa ima ih puno.....Skoro svi grandovci imaju glupe i slicne reci....Razlog zasto ih i ne volim..l.
Ana Nikoliv na primer...Pesme su joj ocajne ali ona uspeva jer dolazi polu gola, da ne kazemo gola na scenu i zapomaze....
P.s.Oni koji je vole ne moj te da se uvredite, to je samo moje misljenje
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 4:06 am

Nikolic msls....al u pravu si...
najbolje je ono " Zena zmija..."
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 4:13 am

Pa o tomi ti ja pricam..ALi ima ih jos puno..Ona mi je prvo pala na pamet
Nazad na vrh Ići dole
*LosSerranoFan*
Moderator
Moderator
*LosSerranoFan*


Ženski Pacov
Broj poruka : 978
Poeni : 1599
Datum upisa : 11.02.2009
Godina : 27
Lokacija : U Santa Justi sa Seranovima i druzinom......:)

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 06, 2009 1:18 pm

ili:postacu plava i bicu......UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DOBIJAM OSPICE OD NJIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Mar 07, 2009 4:48 am

buahahahah....!!! strashno!!!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Mar 07, 2009 4:52 am

Najgluplji stihovi...po vama su.... 398871
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Mar 07, 2009 5:13 am

Joooj ovo je najnovije...:" Shmekeru, nemoj da mi zamerish..., neceh ni za tri zivota pamet da mi pomerish...sladak si ko shecer i pamet cesh da pomutish, ali bash sam ovih dana ja na dijeti..." LOLOLOLOLOL
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Mar 07, 2009 5:13 am

nidje veze ljudi!!!!!!!! nije mi jasno koja budala TO slusha!!!
Nazad na vrh Ići dole
*LosSerranoFan*
Moderator
Moderator
*LosSerranoFan*


Ženski Pacov
Broj poruka : 978
Poeni : 1599
Datum upisa : 11.02.2009
Godina : 27
Lokacija : U Santa Justi sa Seranovima i druzinom......:)

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 6:40 am

Za te ljude se treba zabrinuti.....Ozbiljno....
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 1:35 pm

hahahah...! tuzna istina....
Nazad na vrh Ići dole
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSre Mar 11, 2009 2:30 pm

SLAZEM SE ZA ANU.N...PESME SU FUJJJ
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
~mrkvili~
Pratis Seranove
Pratis Seranove
~mrkvili~


Ženski Konj
Broj poruka : 19
Poeni : 233
Datum upisa : 09.03.2009
Godina : 33

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeČet Mar 12, 2009 4:15 pm

Ja ne volim Anu Nikolic ali nije istina da su sve pesme fujjj....
Ona pesma ekstaza je extra...I svaka devojka koja je bar jednom u zivotu ostavljena ce se pronaci u njoj...
A i nije mi jasno zasto svi samo grand komentarisu kad se negde spomene glup stih ili tako nesto...Iako mnogi ne zele da priznaju u grandu ima jako puno lepih i kvalitetnih pesama...Isto tako ma i zilion stranih pesama koje imaju fuj tekstove ali njih opet niko ne gleda i niko ne komentarise...Uvek sam se pitala zasto ali jbg nikad nikad nisam uspela da stignem do tog zakljucka...
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 13, 2009 9:49 am

bez uvrede svima koji to vole....
ali ja prezirem turbo- folk i nashu narodnu mjuzu...pardon muziku u opce...ne kazem..., naravno, nemoguce je opce zamisliti neku svadbu ili bilo kakvo drugo veselje bez te muzike , ali ja u opste ne podrzavam takvu muziku..
stoji naravno to , da su danas tekstovi svih muzickih zanrova itekako vulgarni i nepristojni....pogotovo danashnji hip-hop ( ovom prilikom cvrsto branim punk-rock-metal gde nema takvih stvari, vec cistog ispoljavanja mishljenja o danashnjici...i anarhiji...)...ali svakako da sve te...nazovimo tekstove, ne mozemo svrstati u glupe..
ja pod glupo stavljam i pesmu CIPELA...Marka Kona...na pr.
gde pocetak pesme izrazito govori o tome kako je molicu lepo, njegova cipela pola sveta videla i gde god on da stane svuda mu je dom....a onda refren...Nije, nije, nije me htela...sve dok pare ne skupim...Ma MORE ( WTF!!!!) nije, nije, nije me zelela...dok se ne obogatim....sasvim...!!! Vrlo se lepo, iz prilozenog moze uociti, da prvi deo nema aman bash nikakve veze sa refrenom...niti pricom u oshtenmo govoreci.. Shta , kog djavola, ovakva budalashtina, opshte trazi na sceni ( ne kazem da ritam ne valja) a kamoli na izboru za pesmu Evrope...

eto, da se ne hvatam samo za turbo-folk...o kome bi bi mogli do sutra....lol
Nazad na vrh Ići dole
*LosSerranoFan*
Moderator
Moderator
*LosSerranoFan*


Ženski Pacov
Broj poruka : 978
Poeni : 1599
Datum upisa : 11.02.2009
Godina : 27
Lokacija : U Santa Justi sa Seranovima i druzinom......:)

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 13, 2009 10:03 am

Postoji nekoliko talentovanih muzicara u grandu, ali ogromna vecina je uzas.....Ja izbegavam da komentarisem bilo kakav muzicki zanr, ipak nisam zavrsila muzicku skolu ili tako nesto pa sam samo iznela svoje misljenje o nekim pesmama....Jednostavno ne slusam ih, jer, po mom misljenju, zatupljuju...Ko ne zeli, ne mora da poslusa moje misljenje....I nije samo grand "tvorac" takve muzike.....Ima glupih pesama, a da nisu narodnjaci...

Eto, to je to od mene......Nemojte me pogresno shvatiti....
Nazad na vrh Ići dole
aFRIKA
Admin
Admin
aFRIKA


Ženski Ker
Broj poruka : 1527
Poeni : 2479
Datum upisa : 30.01.2009
Godina : 29
Lokacija : my room

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimePet Mar 13, 2009 10:13 am

podrzavam!
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Mar 14, 2009 3:07 am

*LosSerranoFan* ::
Postoji nekoliko talentovanih muzicara u grandu, ali ogromna vecina je uzas.....Ja izbegavam da komentarisem bilo kakav muzicki zanr, ipak nisam zavrsila muzicku skolu ili tako nesto pa sam samo iznela svoje misljenje o nekim pesmama....Jednostavno ne slusam ih, jer, po mom misljenju, zatupljuju...Ko ne zeli, ne mora da poslusa moje misljenje....I nije samo grand "tvorac" takve muzike.....Ima glupih pesama, a da nisu narodnjaci...

Eto, to je to od mene......Nemojte me pogresno shvatiti....

Slazem se s tobom.....
Nazad na vrh Ići dole
~*~africa~*~
Svidja ti se Marcos
Svidja ti se Marcos
~*~africa~*~


Ženski Ker
Broj poruka : 117
Poeni : 117
Datum upisa : 04.06.2009
Godina : 29
Lokacija : ***moja soba***

Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitimeSub Jun 06, 2009 2:55 am

nemojte pogresno da me shvatite,ali po meni ceo turbo-folk ima glupe stihove,ne kazem samo za njih,ne svidjsju mi se ni hip-hop pesme.....to nije moj uku,moj ukus je pop.....to je moje misljenje......ako sam nekoga uvredila izvinjavam se..... sorry
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najgluplji stihovi...po vama su.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najgluplji stihovi...po vama su....   Najgluplji stihovi...po vama su.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najgluplji stihovi...po vama su....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» stihovi...pjesmice...DOPUNI!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano forum :: FAN I CHAT :: ZABAVA-
Skoči na: