Los Serrano forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Serrano forum

DOBRODOSLI NA FORUM O PORODICI SERRANO...REGUJTE SE I ZABAVITE SE
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Intervju,novosti glumaca...

Ići dole 
+2
*Los Serrano fan*
Lepotica
6 posters
AutorPoruka
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePon Apr 27, 2009 12:11 pm

OVDE STAVITE AKO IMATE NEKI INTERVJU GLUMACA IZ L.SERRANO:

Intervju,novosti glumaca... 1z5sr4p
Fran Perea, Marcos iz serije,,Serranovi’’ –
O sebi, Ulogama, Muzici, Tračevima i Djevojkama


*,,Serranovi’’ su hit u Srbiji,Crnoj Gori,Bosni ali i sirom Evrope. Da li si se osjecao kao zvjezda kada su se emitovali u Španiji?

Uvjek sam se trudio da stojim sa obje noge na zemlji. Ali, zaista, ,,Serranovi’’ su imali fenomenalan uspjeh! Svi su nas gledali. Tako da, moram da priznam, jesam se osejcao kao zvjezda!


* Sta trenutno ima prioritet u tvom zivotu: muzika, film, TV, pozoriste ili, mozda ljubav?
Tokom proljeca cu u potpunosti biti posecen muzici..., kasnije pozoristu. Tu nema mjesta za film! A ni za ljubav!

Cega bi se teze odrekao, glume ili pjesme
Uhh, neznam. Iskreno se nadam da nikada necu morati da biram!

* Kako se pripremas za koncerte, imas li neki ritual?
Nista posebno. Uzmemo gitare i pjevusimo, zagrijavamo se. Zelja nam je da se svi dobro provedemo, i mi na sceni, i publika ispred nas!

* Autor si vecine svojih pjesama. Gdje nalazis inspiraciju?
Dok sam igrao u ..Serranovima’’, inspiraciju sam pronalazio u samoj seriji, mom liku, ljubavi sa Evom! Od odlaska iz serije, pisem o sebi, stvarima koje mi se desavaju i ljudima koji me okruzuju.
* Kako se nosis sa slavom?
Shvatam je kao dio posla. A, u njega ulazem svu energiju – gradjenje dobrih likova, u pisanju dobrih pjesama. Ako posao radim kako treba, ostalo je manje vazno!
* U kakvom si odnosu sa paparacijima?
Ne podnosim ih!
* Postoji li mjesto na planeti gdje se osjecas kao u raju?
Da, svaki put kada odem u moju rodnu Malagu!
* Ko je tvoj najveci obozavatelj?
Majka bez premca!
* Kakve djevojke mogu da te osvoje?
Ne volim price o privatnom zivotu, ali mogu da vam priznam da nemam odredjeni tip djevojke! Volim iznenadjenja. I u zivotu i u lubavi
Ipak, kada se udvaras curama, stidljiv si kao Marcos ili?
Ha ha!Vjerujte nimalo nelicim na Marcosa!
Vjerujes li u ljubav za cio zivot ? Apsolutno!Jos mi se nije desila ali vjerujem da me negdje ceka ona prava!
Za kraj planiras li da posjetis fanove u Srbiji,Bosni i Crnoj Gori, i mozda da odradis neki mini koncert?
Volio bih da upoznam te zemlje, nadam se da cemo se uskoro vidjeti !


Poslednji izmenio Lepotica dana Uto Apr 28, 2009 1:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePon Apr 27, 2009 12:15 pm

VICTOR ELLIAS INTERVJU!

Victor Elias, svima poznatiji kao Gilje iz serije “Seranovi”, kao srednji sin Dijega Serana, ucinio nam je uslugu i pristao da, nakratko, poprica sa nama, u pauzi snimanja aktuelne sezone “Seranovih” (1. februara je aktuelna sezona bila 7., koja se tada i snimala).

Kakav je ‘nastup’ u novoj sezoni “Seranovih”?
Likovi, korak po korak evoluiraju, kako Tete, tako i ja. Likovi su stariji, zreliji i polako preuzimaju ulogu starijeg brata i sestre, koju su ranije imali Markos i Eva. Kuro takodje dozivljava promenu, i mogu reci da preuzima ulogu koju je nekada imao Gilje u porodici.

Mozes li nam otkriti sta ce se desiti sa Giljeom u predstojecoj sezoni?
Od specijalnijih stvari, postacu hipik, dovescu novu devojku kuci (kroz smeh priznaje da mu je to bila devojka samo na snimanju), ali nista se drasticno nece promeniti. Sa Tete ce situacija biti prilicno ista kao i ranije.

Kakav ti je odnos sa clanovima ekipe iz serije? Sa kim se najbolje slazes?
I izvan platna, sa sa svima se slazem super… Od mladih, DVD mi je najbolji drug, ali sa kim se najbolje slazem… Pa sa svima sam dobar, ali moram izdvojiti da poseban odnos imam sa Alejom Sauras-om i Antoniom Resinesom (Raul i Dijego u seriji).

Kako se secas prvih epizoda serije?
Bio sam impresioniran likovima sa kojima cu biti na snimanju.

Da li si ocekivao da ce serija trajati ovoliko dugo?
Iskreno - ne. Za svaku sezonu koju snimamo, mislim da je poslednja, ali, eto, serija traje i traje, i svaki dan mi je sve bolje i bolje na snimanju, i mislim da bih mogao ovo da radim ceo zivot.

Kako se slazes sa ljudima koji te prepoznaju na ulici? Kako se slazes sa obozavaocima?
Dobro, to je nesto na sta se naviknes… Veoma je lepo kada te neko, ko prati tvoj lik u seriji, sretne na ulici i pozdravi te i sl.

Izdao si dva diska sa SJK. Ima li jos diskova u planu?
Ne, zasada je to sve sto sam planirao da objavim.

Sta vise volis - da glumis ili da pevas?
Pfff… To su dve razllicite stvari, ali imam grupu sa nekoliko prijatelja, koja se zove “The Folks” i mnogo mi se svidja.

Mozes li da nam ispricas neku anegdotu sa snimanja?
Trenutno mi nista ne pada na pamet, ali sala je uvek prisutna i humora nam ne nedostaje, pogotovo zato sto Antonio Resines uvek zbija sale na snimanjima.

Kako izgleda jedan dan u zivotu Viktora Elijasa?
Kada imam snimanja, idem i radim, ili ucim, ili idem na casove klavira. Nikada ne stajem, jer imam mnogo obaveza. Kada nemam snimanja, idem u skolu…

Snimao si nekoliko filmova i serija. Ima li jos neki projekat u planu za tebe? Sta ti se vise dopada - film ili televizija?
Nemam u planu nikakav projekat vezan za film. Ono sto me je oduvek privlacilo je pozoriste. Ucestvovao sam u vise pozorisnih komada. Ne znam da li bih napustio seriju zbog rada na nekom drugom projektu, sve zavisi od toga sta mi ponude.

Od glumaca koji su napustili seriju, ko ti najvise nedostaje?
Najvise mi nedostaje sigurno Fran Perea, jer sam sa njim uvezbavao ulogu mladjeg brata, ali mi takodje nedostaje i Belen Rueda.

Koje serije gledas na televiziji?
Ranije sam gledao El Internado gledam i “Simpsonove”. Takodje gledam i “Seranove”

KRATKE ZANIMLJIVOSTI:
Omiljena TV serija: Simpsonovi
Omiljena pesma: Ne znam
Omiljeni film: Click
Omiljeni pevac ili grupa: El canto del loco
San koji bi voleo da ispunis: Conducir un Formula Uno
Moto: Sto ne zelis sebi, ne pozeli ni drugom
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
*Los Serrano fan*
Postajes fan od Chony
*Los Serrano fan*


Ženski Bizon
Broj poruka : 482
Poeni : 1524
Datum upisa : 08.02.2009
Godina : 26
Lokacija : Sa SERANOVIMA zauvek !!!!!!!!!

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePon Apr 27, 2009 2:01 pm

Intervjui su extra...hvala puno....
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 12:45 am

*Los Serrano fan* ::
Intervjui su extra...hvala puno....
sLAZEM SE...eXTRA SU....
Nazad na vrh Ići dole
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 1:56 am

hvala..ako vi nadjete nesto postavite...ovde mogu bilo kakve novosti o njima
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimeUto Apr 28, 2009 2:19 am

Ok..Postavicemo
Nazad na vrh Ići dole
*LosSerranoFan*
Moderator
Moderator
*LosSerranoFan*


Ženski Pacov
Broj poruka : 978
Poeni : 1599
Datum upisa : 11.02.2009
Godina : 27
Lokacija : U Santa Justi sa Seranovima i druzinom......:)

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 6:35 am

hvala lepotice.....bas su extra intervjui.....
Nazad na vrh Ići dole
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 11:55 am

ALEYO SAURAS

Nakon što su Fran Perea i Veronika Sanchez napustili “Seranove”,
u novinama je osvanula vjest da i Alejo Sauras planira da ode iz
popularne serije.

- Zašto bih otišao? Baš mi je lijepo u Raulovoj koži i među Seranovima, i dokle god mogu igraću u seriji. Iako na internetu postoji nekoliko sajtova koji su posvećeni njegovom liku i djelu, Alejo Sauras slabo se razumje u računare i gotovo nikad ne surfuje internetom.

- Ne mislim da sam staromodan samo zato što kod kuće nemam kompjuter. Ne zanimaju me računari i potpuno sam ravnodušan prema njima. Rekli su mi prijatelji da se na jednom pretraživač moje ime pojavljuje na 1.860 mesta. To je nevjerovatno! Možda jednog dana i naučim nešto o kumpjuterima, ali trenutno me ne zanimaju – kaže Alejo.

Sudeći po sajtovima i forumima,Alejo ima fanove po cjelom svijetu., Interesantno je da su mu obožavaoci iz Francuske i Italije, gdje je glumac veoma popularan zahavljujući “Seranovima”, napravili prezentacije.

- Drago mi je da to čujem, jer dizajniranje i ažuriranje sajtova zahtjeva veliki trud i posvećenost. Lijepo je kada vam fanovi zatraže autogram, a još ljepše je čuti kada vas afirmativno predstavljaju. Osim toga, oni se druže na forumima i sklapaju nova prijateljstva. To je najljepši dio ovog posla – priča Alejo, dodajući da ponekad, kada ga spopadne grupa devojaka, poželi da je anoniman.

- U redu je kada vas prepozna jedna osoba na ulici, ali kada počnu da vas jure djevojke – to može da bude opasno. Ne bunim se kada mi traže autogram ili da se slikam sa njima, ali bilo je situacija u kojima nisam mogao da se odbranim od navalentnih djevojaka. Jednom su me uhvatile i pošteno izvaćarile na javnom mestu. Kakav je to, čoveče, blam bio – otkriva Alejo, koji među obožavaocima ima i pripadnike istog pola. Nakon što je u filmu “Al salir de clase” odigrao homoseksualca, Aleho je postao jedna od najvećih gej ikona u Španiji.

- Nemam ništa protiv homoseksualaca, štaviše, najbolje se provodim u gej barovima. Ponosim se što sam njihova ikona, jer oni imaju specifičan ukus i teško je da im se dopadnete. Iako mnogo pažnje posvećuje fizičkom izgledu, odlazi redovno u teretanu i na plivanje, Alejo ne misli da je metroseksualac. Sebe ne vidi kao pretjerano zgodnog i lepog mladića i tvrdi da mu je najvažnije da ostane u dobroj kondiciji i da se zdravo hrani. Nije ga stid da prizna da se pomalo uobrazio otkada je postao poznata ličnost.

- Nisam kao neke kolege koje kriju da im je slava udarila u glavu. Priznajem da sam se promjenio. Ali, kada osjetim da sam mnogo “poletio”, obično odem u crkvu, pomolim se Bogu, malo porazgovaram sa prijateljima i brzo me prođe taj osjećaj koji me ponekad obuzima. Iako izgleda kao tinejdžer, Alejo je 29. juna napunio dvadeset osam godina. Nije oženjen i već duže vrijeme nema djevojku. Ipak, popularni glumac tvrdi da nije usamljen.

- Mislim da samoća ne znači nemati partnera. Postoji mnogo ljudi koji imaju voljenu osobu uz sebe i mnogo prijatelja, a u duši se osećaju usamljeno. To što sam bez djevojke je moja želja. Mnogo radim, imam mnogo prijatelja i jako malo vremena. Nisam sa godinama postao previše zahtjevan, već nemam vremena da se adekvatno posvetim djevojci. Odavno sam prevazišao neozbiljne veze. Želim ozbiljnu djevojku. Prednost dajem duhovnoj ljepoti. Ali, da se ne lažemo, kao i svaki muškarac volim da se okrenem za lijjepom ženom – završava Alejo.
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 11:57 am

Hvala...Extra je
Nazad na vrh Ići dole
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 11:57 am

Natalia Sanchez

Kako bi sebe opisala u tri rijeci?
Ljubazna, vedra i zahtjevna.

Tvoj omniljeni film?
Voda za cokoladu, na drugoj strani kreveta.


Sjecas li se prve knjige koju si procitala?I zadnje naravno?

Prve se ne sjecam, ali je sigurno bila na engleskom jeziku.Zadnja koju sam procitala je Jahac iz Olmeda od Lope de Vega.

Koje putovanje je bilo putovanje tvog zivota?
Amsterdam i Marrakech, sa mojom porodicom.

Koji je najbolji savjet koji si primila i ko ti ga je dao?
Da budem ono sto jesam u bilo kojoj situaciji.Dali su mi ga sva moja porodica i prijatelji.

Pratis li modne trendove?
Ne, nikada mi se to nije svidjalo jer mrzim to sto neki modni kriticar ili dizajner okarakterise kao popularno i vrlo skupo, da bi ljudi kasnije sami sebe diskriminirali noseci takvu odjecu.

Gdje je tvoj cosak u kojem se odmaras od ostatka svijeta?
Moja kuca, posebno moja soba.

Sta si voljala biti kao mala?
Balerina, veterinar, glumica, model, pjevacica, gimnasticarka...Ali prije svega balerina

Sta bi promjenila na sebi?
Znam da sam nekada prekriticna prema stvarima koje radim i nekada ne uzivam u tome.

Sta prvo primjetis kod suprotnog spola?
Oci, jer su one odraz svega.

Koja je najveca ludost koju si napravila?
Popela se na jednu visoku skulpturu i ugravirala svoje ime.

Kako se zamisljas u skorijoj buducnosti?
Da zavrsim srednju skolu sa dobrim ocjenama.Hahaha!

Koja je uspomena koju cuvas sa najvise ljubavi?
Tesko pitanje...Svi trenutci provedeni sa mojom porodicom.

Sta je to sto najvise mrzis na svijetu?
Nedostatak personaliteta.

Postoji li politicar kojem se divis?
Politika me za sada ne interesuje.

Kako se nosis sa slavom kada izadjes na ulicu?Zaustavljaju li te?Komuniciras li sa svojim fanovima?
Zavisi sve kojim danima i isto tako kakvim ljudima.Malo ti dosadi kada se zabavljam sa svojim drugovima, ali generalno, dobro podnosim sve to.

Kako pamtis svoj prvi dan snimanja serije Los Serrano?
Bilo je dosta stida, nervoze i malo stresa jer sam mislila da necu moci zapamtiti imena svih ljudi, ali u sustini je bio jedan prelijep dan i voljela bih ga ponovo proziveti.
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
Lepotica
Admin
Admin
Lepotica


Ženski Peto
Broj poruka : 1315
Poeni : 2838
Datum upisa : 28.01.2009
Godina : 30
Lokacija : con Belen Rueda en cafe...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 12:00 pm

O NJIMA INERTVJUI

Guille i Tete su zamenili uloge a Currito je odrastao

Publika ih je vidjela kako odrastaju i menaju se….Najmladji clanovi Serranovih imali su tesko iskustvo. Najgore od svih, smrt Lucije. “Tete ne moze podneti da Celia zauzme njeno mesto” prica Natalia Sanchez(Tete) o svom liku. Srecom, ima svoju bracu “Guille sada ima ulogu starijeg brata i fokusira se na svog oca, posle obraca paznju na to kako se Tete promenila” objasanjava Victor Elias(Gilje). “Curro ce joj pomoci da ne bude tako losa” prica Jorge Garcia.

I Benjamin je odrastao:
Voleo bih imati prijatelja kao sto je Curro. Uvijek trazi misljenje svoga oca pre nego donese odluku” prica Jorge. “Uvek sam bio najbolje dete u kuci”.

Bol podnosi pomazuci drugima:
Pati zbog smrti majke i to istresa na ocu, ali poslije shvata da on nije kriv”, kaze Jorge . “Kada se pomiri sa tim, pomoci ce Tete da krene napred”.


Najmladji vise nisu tako maleni:

Tete je bila uzor
Tete je bila ponos Lucije, vredna i marljiva, to se sve mijenja posle njene smrti.
Od dobrog deteta do lose devojke
“Ove godine Tete ce izvuci svoju najgoru stranu jer brani uspomenu na svoju majku”, objasnjava Natalia.

Bio je najnestasniji u porodici
“Guille je uvek kaznjavan zbog petradi ali ce se promeniti jer je odrastanje neizbezno”, objasnjava Victor.
Guille je sada zastitnik“Pored svoje grube strane ima i onu njenu koju pokazuje kada se brine za Tete i svoje”, kaze nam
Nazad na vrh Ići dole
https://losserrano.bosnianforum.com
*Afry*
Pratis Seranove
Pratis Seranove
*Afry*


Broj poruka : 32
Poeni : 234
Datum upisa : 01.05.2009

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 12:02 pm

cool tnx
Nazad na vrh Ići dole
MILICA
Admin
Admin
MILICA


Ženski Ker
Broj poruka : 2426
Poeni : 2954
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 30
Lokacija : ...u mom svetu...

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePet Maj 01, 2009 12:03 pm

Znam ovaj zadnji intervju...Extra je...
Nazad na vrh Ići dole
*LosSerranoFan*
Moderator
Moderator
*LosSerranoFan*


Ženski Pacov
Broj poruka : 978
Poeni : 1599
Datum upisa : 11.02.2009
Godina : 27
Lokacija : U Santa Justi sa Seranovima i druzinom......:)

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimeSub Maj 02, 2009 3:40 pm

sooper objasnjavaju svoje likove.....
Nazad na vrh Ići dole
~*~africa~*~
Svidja ti se Marcos
Svidja ti se Marcos
~*~africa~*~


Ženski Ker
Broj poruka : 117
Poeni : 117
Datum upisa : 04.06.2009
Godina : 29
Lokacija : ***moja soba***

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:12 pm

extra su......hvala...........
Nazad na vrh Ići dole
*Los Serrano fan*
Postajes fan od Chony
*Los Serrano fan*


Ženski Bizon
Broj poruka : 482
Poeni : 1524
Datum upisa : 08.02.2009
Godina : 26
Lokacija : Sa SERANOVIMA zauvek !!!!!!!!!

Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitimePon Jun 29, 2009 6:20 pm

Imam owaj zadnji interwju...Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Intervju,novosti glumaca... Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju,novosti glumaca...   Intervju,novosti glumaca... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Intervju,novosti glumaca...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Los Serrano forum :: FAMILIA SERRANO :: NOVOSTI-
Skoči na: